Nr katalogowy: 509

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

Nr katalogowy: 509

Venus; z cyklu: Galaxis

ceramika, kalka, złocenia; śr. 33,5 cm;
sygn. l. d. W.SIUDMAK;
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena oferowana 900 zł