Nr katalogowy: 398

Wiesław KOZUB (ur. 1946)

Nr katalogowy: 398

W przestrzeni kosmicznej, 2020

olej, kolaż, płyta pilśniowa; 68 x 91 cm;
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: WKozub;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł