Nr katalogowy: 394

Małgorzata JASTRZĘBSKA (UR. 1975)

Nr katalogowy: 394

556, 2017

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 556,
estymacja: 1 200 - 2 000 zł