Nr katalogowy: 389

Hanna KUR (ur. 1994)

Nr katalogowy: 389

Ogród ornamentalny III, 2018

litografia, papier; 86 x 86 cm;
sygn. dat. i opisana u dołu: "Ogród ornamentalny III" / linoryt barwny / 7/12 / Hanna Kur / 2018.
estymacja: 800 - 1 200 zł