Nr katalogowy: 386

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

Nr katalogowy: 386

Anubis i sprzedawczyni mimozy, 2020

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: JK [w prostokącie] / 2020;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł