Nr katalogowy: 382

Urszula ŁOJKO-SMOGORZEWSKA (ur. 1985)

Nr katalogowy: 382

Z cyklu: Izokefalie, 2017

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: U. Łojko-Smogorzewska 2017 / z cyklu "Izokefalie".
estymacja: 1 600 - 1 900 zł