Nr katalogowy: 378

Clan GU-TANG

Nr katalogowy: 378

V8, 2020

akryl, spray, szablon, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: GU-TANG CLAN (pieczątka) / 2020 (pisak).
estymacja: 1 800 - 2 500 zł