Nr katalogowy: 376

Leonard PĘDZIAŁEK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 376

Helman's, 2007

litografia, inkografia, papier Fabriano; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Leonard Pędziałek LP (monogram wiązany, stempel); nr odbitki wraz z datą l. d.: 3/10 /2007;
estymacja: 1 300 - 1 500 zł