Nr katalogowy: 375

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 375

Konstrukcja pierwszego wiatraka: świnie się nie przejmują; z cyklu „Folwark zwierzęcy”, 1974

litografia barwna, papier; 65,7 x 46,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 74 (ołówkiem), nakład l. d.: 67/100 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł