Nr katalogowy: 352

Zdzisława LACHUR (XX w.)

Nr katalogowy: 352

Małe skrzypaczki - para obrazów, 1982

1. olej, złocenia, płyta; 12,5 x 9 cm; sygn. i dat. p. d.: ZDZISŁAWA LACHUR 1982;
2. olej, złocenia, płyta; 12 x 8 cm; sygn. i dat. l. d.: ZDZISŁAWA LACHUR 82.
estymacja: 1 500 - 1 700 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł