Nr katalogowy: 350

Jan ŚWIDERSKI (1913-2004)

Nr katalogowy: 350

Różowa góra, 1993

Różowa góra, 1993
olej, płótno; 35,5 x 69 cm;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł