Nr katalogowy: 349

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 349

Dęby w Rogalinie, 1994

olej, płótno; 75 x 85 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 14 000 - 18 000 zł