Nr katalogowy: 341

Edward HARTWIG (1909-2003)

Nr katalogowy: 341

Bez tytułu, lata 90. XX w.

fotografia barwna, grafizacja, papier matowy (Kodak Professional); 50,4 x 60,9 cm (wymiar odbitki);
sygn. l. d.: EHartwig; na odwrocie: pieczątka ZAIKS.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł