Nr katalogowy: 339

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Nr katalogowy: 339

Czaszka Pinokia; z cyklu: Martwe natury - Czaszki, 2019

olej, płótno, płyta; 60,5 x 80 cm;
sygn. p. d.: Wałkuski;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł