Nr katalogowy: 335

Marek CHLANDA (ur. 1954)

Nr katalogowy: 335

Rysunek świętego pokoju, 1999

technika mieszana, płótno; 49 x 64,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Rysunek świętego pokoju M. CH. ’99 (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 12 000 zł