Nr katalogowy: 328

Karolina BRACŁAWIEC (ur. 1989)

Nr katalogowy: 328

Ono, 2014

akryl, płótno; 200 x 160 cm;
sygn. p. d.: Bracławiec;
estymacja: 12 000 - 15 000 zł