Nr katalogowy: 324

Halina WRZESZCZYŃSKA (1929-2018)

Nr katalogowy: 324

Cień i światło; z cyklu: Koła, lata 60./70. XX w.

technika własna (gwasz, wycinanka), karton; 34 x 39 cm;
sygn. dat. i opisana p.d. długopisem: : "Cień i światło" / z cyklu "Koła" / 34 x 39 / H. Wrzeszczyńska; sygn., i opisana na odwrocie: "Cień i światło" / 1967 /
estymacja: 2 500 - 2 800 zł