Nr katalogowy: 323

Jacek MALICKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 323

Nr 22, 1988

olej, płótno; 71 x 71 cm;
opisany na odwrocie: No 22/1988.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena oferowana 1 800 zł