Nr katalogowy: 318

Ireneusz JANKOWSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 318

Przestrzeń nieznana I, 2019

technika własna, (ołówek, płótno, karton), płyta; 65 x 65 cm;
sygn. p. d.: IJ (monogram wiązany);
estymacja: 2 400 - 3 000 zł