Nr katalogowy: 305

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 305

Pejzaż z okna, 1975

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: JS 75.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
Cena sprzedaży 26 000 zł