Nr katalogowy: 304

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 304

Pejzaż mazowiecki, 2008

olej, płótno; 90 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dominik;
estymacja: 48 000 - 60 000 zł