Nr katalogowy: 302

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

Nr katalogowy: 302

Pies na sznurku, 1996

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. l. d.: TP. (inicjał wiązany);
estymacja: 32 000 - 40 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł