Nr katalogowy: 717

Nr katalogowy: 717

Para waz dekoracyjnych

srebro złocone próby 950/100 cechowane;
wys. 32,3 cm, waga 3775 g. Paryż, firma Boin-Taburet, k. XIX w.
estymacja: 90 000 - 110 000 zł