Nr katalogowy: 714

FIRMA ZWILLING J. A. HENCKELS (zał. 1731)

Nr katalogowy: 714

Zestaw sztućców na 12 osób, w kantynie

srebro pr. 800, częściowo złocone; waga 3793,7 g; ostrza noży - stal nierdzewna.
Niemcy, Solingen, 1 poł. XX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł