Nr katalogowy: 81

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 81

Wiosna - Diana

olej, płótno; 291 x 191 cm;
sygn. p. d.: Malczewski.
estymacja: 300 000 - 400 000 zł