Nr katalogowy: 71

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 71

W mieście - Paysage avant, 1927

olej, tektura; 45 x 53 cm;
sygn. p. d.: S.E.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł