Nr katalogowy: 52

Tadeusz POPIEL (1863-1913)

Nr katalogowy: 52

Chłopiec stajenny, 1883

olej, płótno; 84,5 x 68,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: T. Popiel .883. / Kraków
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
Cena oferowana 20 000 zł