Nr katalogowy: 25

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 25

Epizod z Potopu szwedzkiego

olej, płótno dublowane; 109,5 x 159 cm;
sygn. l. d.: Z. Ajdukiewicz
estymacja: 40 000 - 50 000 zł