Nr katalogowy: 21

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 21

Portret kobiety z rudymi włosami, 1925

olej, tektura fakturowana; 27,5 x 21,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: J Malczewski / 1905.
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 35 000 zł