Nr katalogowy: 3

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 3

Mokradła w Mrozach, 1902

akwarela, papier; 46 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana p. d.: JÓZEF RAPACKI 1902 rok MROZY.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł