Nr katalogowy: 210

Nr katalogowy: 210

Golgota

drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 55 cm, szer. 33,6 cm, głęb. 9,5 cm.
Małopolska; XVIII w. (renowacja 1865).
estymacja: 23 000 - 28 000 zł