Nr katalogowy: 95

Józef Ignacy KRASZEWSKI (1812-1887)

Nr katalogowy: 95

La Tour des Pins (Wieża Sosen)

litografia, papier; 23 x 13 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu: JIKraszewski wraz z tytułem, miejscem: Montpellier i datą: 17 Sept 1866
estymacja: 900 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 300 zł