Leopold LOEFFLER (1827-1898)
Nr katalogowy: 94
Żołnierz
litografia, papier; 21 x 15 cm (owal, w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: Loffler
estymacja: 900 - 1 200 zł
estymacja: 900 - 1 200 zł