Nr katalogowy: 93

Wacław KONIUSZKO (1854-1900)

Nr katalogowy: 93

Stary Żyd

litografia, papier;18 x 15 cm (w świetle oprawy);
sygn. na kamieniu p. d.: W. Koniuszko;
estymacja: 900 - 1 200 zł