Nr katalogowy: 86

J. WOLF, XIX w.

Nr katalogowy: 86

Para sokołów złocistych [łc. falco aurantius], 1868

litografia ręcznie kolorowana, papier; 53 x 41 cm (w świetle passe-partout);
l. d. napis: Drawn from Nature by J. Wolf, London 1868.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł