Nr katalogowy: 85

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 85

Podwórze dworskie z ptactwem

według: Melchiora de HONDECOETERA (1636-1695)
olej, płótno dublowane; 91 x 123 cm
estymacja: 50 000 - 60 000 zł