Nr katalogowy: 63

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

Nr katalogowy: 63

Widok na Mnicha

olej, płótno; 30,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: F. Wójcik.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł