Nr katalogowy: 59

Ottokar SKIBIŃSKI (1900-1980)

Nr katalogowy: 59

Kwiaty w wazonie

olej, tektura; 40,5 x 29 cm;
sygn. l. d.: Ottokar Skibiński.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł