Nr katalogowy: 57

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 57

Azalia i cytryny, lata 60. XX w.

olej, tektura, 39,5 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku u dołu: j. hrynkowski.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł