Nr katalogowy: 48

Samuel FINKELSTEIN (1890-1942)

Nr katalogowy: 48

Wiejska dziewczyna z dzbanem, 1935

olej, sklejka; 62,5 x 49 cm;
sygn. i dat. l. g.: Sam. Finkelstein / 1935.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł