Nr katalogowy: 41

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 41

Targ huculski, ok. 1920

olej, płótno naklejone na tekturę; 65 x 91 cm;
sygn. p. g.: F. Pautsch.
estymacja: 35 000 - 45 000 zł
Cena oferowana 26 000 zł