Nr katalogowy: 37

Jakub ZUCKER (1900-1981)

Nr katalogowy: 37

Uliczka

olej, płótno; 51 x 61 cm;
sygn. p.d.: J. Zucker
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł