Nr katalogowy: 31

Józef WRZESIŃSKI (1872-?)

Nr katalogowy: 31

Kościół w Kwiatoniu

olej, płótno dublowane; 51 x 60,5 cm;
na odwrocie przetransferowana nalepka z odręczną adnotacją: JWrzesiński
estymacja: 3 000 - 3 600 zł