Nr katalogowy: 26

Adam SETKOWICZ (1876-1945)

Nr katalogowy: 26

Drużba krakowski, ok. 1920

akwarela, papier; 28 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 2 900 - 3 500 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł