Nr katalogowy: 14

Stan RESZKA, XX w.

Nr katalogowy: 14

Kąpiące się

gwasz, papier; 40 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: STAN RESZKA.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł