Nr katalogowy: 6

Władysław SKOCZYLAS (1883-1934)

Nr katalogowy: 6

Wioska podhalańska, 1930

akwarela, papier; 74 x 101,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Skoczylas 1930
estymacja: 30 000 - 36 000 zł