Nr katalogowy: 2

Maciej NEHRING (1901-1977)

Nr katalogowy: 2

Pejzaż z chatą, 1950

akwarela, papier; 26,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Maciej Nehring 50;
estymacja: 2 600 - 3 000 zł