Nr katalogowy: 372

Andrzej SADOWSKI (ur. 1926 r.)

Nr katalogowy: 372

Mielno - Łodzie rybackie, 1981

akryl, płótno; 60 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. A. SADOWSKI / 1981;
estymacja: 4 800 - 6 400 zł