Nr katalogowy: 366

Adam RUTKOWSKI (ur. 1973)

Nr katalogowy: 366

Z cyklu: FORESTITY - alpha 1.2020, 2020

technika własna (olej, farba drukarska), płótno; 80 x 60 cm;
sygn. l. d.: A.Rutkowski;
estymacja: 2 400 - 3 200 zł