Nr katalogowy: 359

JAN TARASIN (1929-2009)

Nr katalogowy: 359

Bez tytułu, 1990

litografia, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. ołówkiem p.d.: JTarasin 90
estymacja: 1 000 - 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł